Peldēšana grūtniecēm

Sestdiena, 14 Marts 2020 17:40 Publicēts Raksti

Peldēšanas nodarbībās tiks veicināta grūtnieču kopējā veselības stāvokļa uzlabošana; tiks samazināts spriegums muskuļiem; tiks samazināts spriegums iegurņu jomā; peldēšanas nodarbības palīdzēs grūtniecēm atslābt, kā arī samazināt negatīvo ietekmi uz locītavām; veicinās bērna veselīgu attīstību.

Peldēšana zīdaiņiem

Sestdiena, 14 Marts 2020 17:22 Publicēts Raksti

Peldēšanas nodarbībās tiks veicināta zīdaiņu vielmaiņas un asinsrites uzlabošana; nostiprinātas galvenās muskuļu grupas; uzlabota stāja, sirds asinsvadu un elpošanas sistēma; muskuļu spēka uzlabošana; tiks sekmēta zīdaiņu psihomotora attīstība; tiks mazināts muskuļu tonuss un psihoemocionālo spriedze; tiks koriģēta un sekmēta balsta-kustību aparāta pareiza attīstība.

Aicinām uz bezmaksas Jogas nodarbībām

Piektdiena, 06 Decembris 2019 15:55 Publicēts Raksti

Aicinām uz bezmaksas Jogas nodarbībām

Tiek komplektētas grupas uz bezmaksas jogas nodarbībām muguras veselībai

Joga muguras veselībai tas ir speciāls vingrojumu komplekss, kas uzlabos muguras veselību, lokanību un stāju. Vingrojumi darbojas uz visu mugurkaulu. Ieteicams cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs, maza fiziskā slodze ikdienā, kā arī gados vecākiem cilvēkiem.Projekta tiek īstenotas aktivitātes veselīga uztura fizisko aktivitāšu un aktīva laika pavadīšanas veicināšana. Uzzinot vairāk informācijas par pareizo uzturu un fizisko vingrinājumu labvēlīgo ietekmi cilvēki maina savu mazkustīgu dzīves veidu. Daudzi klienti atzīme, kā uzlabojas stāja, samazinājās sāpes mugurā, palielinājās saišu un muskuļu elastība, uzlabojas garastāvoklis.

Nodarbības plānotas:

Otrdienas un ceturtdienas no 9.00 – 10.00, S/K "Olimpija", Valkas iela 2U, Daugavpils

Otrdienas un ceturtdienas no 10.15 – 11.15, S/K "Olimpija", Valkas iela 2U, Daugavpils

Otrdienas un ceturtdienas no 18.00 – 19.00, S/K "Olimpija", Valkas iela 2U, Daugavpils

Iepriekš pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots, tālr: 28307366


 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Aicinām uz bezmaksas Kardio treniņiem

Svētdiena, 04 Augusts 2019 17:21 Publicēts Raksti

Aicinām uz bezmaksas Kardio nodarbībām

Tiek komplektētas grupas uz bezmaksas kardio nodarbībām muguras veselībai

Vingrojumi darbojas uz visu mugurkaulu. Ieteicams cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs, maza fiziskā slodze ikdienā, kā arī gados vecākiem cilvēkiem.Projekta tiek īstenotas aktivitātes veselīga uztura fizisko aktivitāšu un aktīva laika pavadīšanas veicināšana. Uzzinot vairāk informācijas par pareizo uzturu un fizisko vingrinājumu labvēlīgo ietekmi cilvēki maina savu mazkustīgu dzīves veidu. Daudzi klienti atzīme, kā uzlabojas stāja, samazinājās sāpes mugurā, palielinājās saišu un muskuļu elastība, uzlabojas garastāvoklis.

Nodarbības plānotas:

Trešdienas un piektdienas no 17.00 – 18.00, Savanna, Teātra iela 19, Daugavpils

Trešdienas un piektdienas no 18.00 – 19.00, Savanna, Teātra iela 19, Daugavpils

Trešdienas un piektdienas no 19.00 – 20.00, Savanna, Teātra iela 19, Daugavpils

Iepriekš pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots, tālr: 28307366

 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Cienījāmie klienti

Ceturtdiena, 20 Decembris 2018 19:20 Publicēts Raksti

Cienījamie klienti! No pirmdienas - 4. Marta visas S/K Celtnieks sporta zālē notikušās nodarbības turpmāk notiks sporta centrā "Olimpija" Valkas ielā 2u. Jūs gaida plašā zāle, komforta ģērbtuves, dušas, matu žāvētāji. Mēs piedāvājam daudz papildu iespējas - Pirts kompleksa, baseina, SPA zonas apmeklēšana ar papildu atlaidi. Mēs priecāsimies redzēt jūs jaunā vietā. Ar cieņu, Svetlana Luferčika ( Urbāne).