Peldēšana grūtniecēm

Суббота, 14 Март 2020 17:40 Опубликовано в Статьи

Peldēšanas nodarbībās tiks veicināta grūtnieču kopējā veselības stāvokļa uzlabošana; tiks samazināts spriegums muskuļiem; tiks samazināts spriegums iegurņu jomā; peldēšanas nodarbības palīdzēs grūtniecēm atslābt, kā arī samazināt negatīvo ietekmi uz locītavām; veicinās bērna veselīgu attīstību.

Peldēšana zīdaiņiem

Суббота, 14 Март 2020 17:22 Опубликовано в Статьи

Peldēšanas nodarbībās tiks veicināta zīdaiņu vielmaiņas un asinsrites uzlabošana; nostiprinātas galvenās muskuļu grupas; uzlabota stāja, sirds asinsvadu un elpošanas sistēma; muskuļu spēka uzlabošana; tiks sekmēta zīdaiņu psihomotora attīstība; tiks mazināts muskuļu tonuss un psihoemocionālo spriedze; tiks koriģēta un sekmēta balsta-kustību aparāta pareiza attīstība.

Aicinām uz bezmaksas Jogas nodarbībām

Пятница, 06 Декабрь 2019 15:55 Опубликовано в Статьи

Aicinām uz bezmaksas Jogas nodarbībām

Tiek komplektētas grupas uz bezmaksas jogas nodarbībām muguras veselībai

Joga muguras veselībai tas ir speciāls vingrojumu komplekss, kas uzlabos muguras veselību, lokanību un stāju. Vingrojumi darbojas uz visu mugurkaulu. Ieteicams cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs, maza fiziskā slodze ikdienā, kā arī gados vecākiem cilvēkiem.Projekta tiek īstenotas aktivitātes veselīga uztura fizisko aktivitāšu un aktīva laika pavadīšanas veicināšana. Uzzinot vairāk informācijas par pareizo uzturu un fizisko vingrinājumu labvēlīgo ietekmi cilvēki maina savu mazkustīgu dzīves veidu. Daudzi klienti atzīme, kā uzlabojas stāja, samazinājās sāpes mugurā, palielinājās saišu un muskuļu elastība, uzlabojas garastāvoklis.

Nodarbības plānotas:

Otrdienas un ceturtdienas no 9.00 – 10.00, S/K "Olimpija", Valkas iela 2U, Daugavpils

Otrdienas un ceturtdienas no 10.15 – 11.15, S/K "Olimpija", Valkas iela 2U, Daugavpils

Otrdienas un ceturtdienas no 18.00 – 19.00, S/K "Olimpija", Valkas iela 2U, Daugavpils

Iepriekš pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots, tālr: 28307366


 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Aicinām uz bezmaksas Kardio treniņiem

Воскресенье, 04 Август 2019 17:21 Опубликовано в Статьи

Aicinām uz bezmaksas Kardio nodarbībām

Tiek komplektētas grupas uz bezmaksas kardio nodarbībām muguras veselībai

Vingrojumi darbojas uz visu mugurkaulu. Ieteicams cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs, maza fiziskā slodze ikdienā, kā arī gados vecākiem cilvēkiem.Projekta tiek īstenotas aktivitātes veselīga uztura fizisko aktivitāšu un aktīva laika pavadīšanas veicināšana. Uzzinot vairāk informācijas par pareizo uzturu un fizisko vingrinājumu labvēlīgo ietekmi cilvēki maina savu mazkustīgu dzīves veidu. Daudzi klienti atzīme, kā uzlabojas stāja, samazinājās sāpes mugurā, palielinājās saišu un muskuļu elastība, uzlabojas garastāvoklis.

Nodarbības plānotas:

Trešdienas un piektdienas no 17.00 – 18.00, Savanna, Teātra iela 19, Daugavpils

Trešdienas un piektdienas no 18.00 – 19.00, Savanna, Teātra iela 19, Daugavpils

Trešdienas un piektdienas no 19.00 – 20.00, Savanna, Teātra iela 19, Daugavpils

Iepriekš pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots, tālr: 28307366

 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Уважаемые клиенты

Четверг, 20 Декабрь 2018 19:20 Опубликовано в Статьи

Уважаемые клиенты! С понедельника (04.03.2019) все занятия, которые проводились в зале с/к "Celtnieks" будут проходить в с/к "Olimpija" по адресу Valkas iela 2u. Вас ждет просторный зал, комфортные раздевалки, душ, фены. Предлагаем много дополнительных возможностей ( посещение солевой бани, посещение бассейна с дополнительной скидкой + СПА зона). Будем рады видеть вас на новом месте. С Уважением ваша Светлана Луферчика (Урбане).