Bezmaksas peldēšanas nodarbības zīdaiņiem

Tiek komplektētas grupas uz bezmaksas Peldēšanas nodarbībām zīdaiņiem (Nodarbības ūdenī mammām ar zīdaiņiem).

Daugavpils iedzīvotāji tiek aicināti uz bezmaksas Peldēšanas nodarbībām zīdaiņiem, kas iekļauj 15 nodarbības. Apmeklēt nodarbības drīkst mammas ar zīdaiņiem, sākot no 3 mēnešu vecuma.

Nodarbības baseinā nostiprina nervu sistēmu, samazina uzbudinātību, kā arī labvēlīgi ietekmē zīdaiņa sirds un asinsvadu, elpošanas sistēmas. Nodarbības laikā kvalificēts treneris veic ar zīdaini atveseļošanās vingrinājumus, ūdens masāžu, kā arī citus vingrinājumus, nolūkā attīstīt agras peldētprasmes iemaņas. Svarīgi piemetināt, ka tiek izmantota bērna fiziskās un psihoemocionālās attīstības, kā arī zīdaiņa organisma norūdīšanas kompleksā metodika.

Programmas mērķi - zīdaiņu vielmaiņas un asinsrites uzlabošana; nostiprināt galvenās muskuļu grupas; uzlabot stāju, sirds asinsvadu un elpošanas sistēmu; muskuļu spēka uzlabošana; sekmēt viņa psihomotoro attīstību; mazināt muskuļu tonusu un psihoemocionālo spriedzi; koriģēt un sekmēt balsta-kustību aparāta pareizu attīstību.

Pamatojoties uz epidemioloģisko situāciju valstī, telpā drīkst atrasties dažādu sertifikātu turētāji (testēti, izslimojuši, vakcinēti).

Nodarbības notiek no 6. septembrī 2021. gada pēc adrese: Stacijas iela 46, Daugavpils

Uz nodarbībām lūdzam obligāti pierakstīties iepriekš pa tālr.: 28307366 - Svetlana

 Aktivitāte notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.