Gudrais ķermenis

Tādu virzienu kā Pilates, joga, body art, power flex stabilizējošās stundas. Doto stundu formāts ļauj Jums izmainīt personīgā ķermeņa sajūtas. Kontrolējamā elpošana, koncentrācija, izvēlētais kustību un pozu secīgums rada funkcionālu trenēšanu, kas iegremdē ķermeni harmonijas un balansa stāvoklī. Stabils spēks – tas ir ideāls cīņas līdzeklis ar mūsdienu pasaules stresiem.

Pilates – viena no visprogresīvākajiem fitnesa paveidiem pasaulē, tā kā tas ir pieejams katram. Pilates – specifisks vingrojumu komplekss, kas ir virzīts uz muskuļu disbalansa novēršanu, stājas, elastības, veiklības attīstību. Regulāras nodarbības izveido vienmērīgi trenētu ķermeni, uzlabo ķermeņa un prāta sakarus, atvieglo sāpes mugurā un uzlabo miegu.

Joga (Body Art) – galvenais programmas mērķis ir nodrošināt organisma pareizu darbību caur funkcionālu spēka trenēšanu un stabilitātes attīstību. Ķermenis un prāts apvienojas vienā veselā, fiziskās piepūles līdzsvarojas ar psiholoģisku un mentālu spriedzi. Programma māca izzināt un izmainīt sevi, un virzīt savu apziņu uz jebkuru ķermeņa daļu. Muskuļu darbība izveido skaistu un sportisku figūru.